Select your language : tr en
T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSISOUTHERN AEGEAN DEVELOPMENT AGENCY
PROGRAM YÖNETİMİ
İZLEME VE DEĞERLENDİRME
İHALE İLANLARI
DUYURULAR
BİLGİ EDİNME
www.yatirimadestek.com

SİTEDE ARA

Lütfen aşağıdaki alana aramak istediğiniz kelimeyi girerek "ara" butonuna tıklayınız.


ARA
HABER LİSTESİ




Ekle Çıkar

2010 yılında en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyerek altın madalya almaya hak kazananlar.

14 Nisan 2011 Perşembe

2010 yılında en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyerek altın madalya almaya hak kazananlar.

2010 yılında en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyerek altın madalya almaya hak kazananlar;

-Balkan Çırçır İplik Limited Şirketi

-Alpler Ziraat Aletleri Anonim Şirketi

-Polat Makine Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

-Hakkıusta Oğulları Makine Sanayi Ticaret Limited Şirketi

- Kaltun Madencilik Sanayi Nakliye ve Akaryakıt Ticaret Anonim Şirketi

-Bilal Sabuncu Yağ ve Sabun Sanayi Ticaret A.Ş.

-Özçelikler Demir Sanayi Ticaret Turizm Yatırımları ve İşletmeciliği A.Ş.

-Aytan Mermer Madencilik İthalat, İhracat Sanayi ve Ticareti Ltd. Şti.

-Sistem İnşaat Taahhüt Nakliyat Madencilik Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

-I.M.S İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi

-Jantsa Jant Sanayi ve Limited Şirketi

-Ok Kardeşler Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.

-EYS Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

-Adnan Kara

-Kemal Uşaklı

-Abdullah Yılmaz

-Üzeyir Nom

2010 yılında en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyerek gümüş madalya almaya hak kazananlar;

-Tuğba Kuruyemiş Şekerleme Gıda San. Tic. İth. İhr. Ltd. Şti.

-Gap Yapı Hafriyat ve Ticaret Anonim Şirketi

-Zafer Motorlu Araçlar San. Ve Tic. Ltd. Şti.

-Alkatel İletişim Mühendislik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Ticaret Ltd. Şti.

-Doku İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Özbaşak İnşaat Turizm Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi

-Aydın Göz Sağlığı Hizmetleri Turizm Ticaret Limited Şirketi

-46 No.lu Aydın Pamuk Tarım Satış Kooperatifi

-İlkem Motorlu Araçlar Ticaret Ltd. Şti.

-NYSA Sağlık Hizmetleri San. ve Tic. Anonim Şirketi

-Hasat İnşaat Gıda Tekstil Mobilya Turizm Otomotiv San. ve Tic. Ld. Şti.

-Ege Yapı Denetim Ltd. Şti.

-Uğur Selüloz Kimya Makine ve Gısa san. ve Tic. A.ş

-Gabay Dış Ticaret ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi

-Rafet Şen Turizm Taşımacılık Nakliye San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Gözlüklü İthalat İhracat Tuzim Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

-Parmaksızlar Otomotiv Sanayi ve Dış Ticaret

-Şener Pehlivan

-Hasan Kiriş

-Abdullah Özçelik

-Mustafa Kaşıkara

-Ercan Petekkaya

2010 yılında en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyerek bronz madalya almaya hak kazananlar;

-Lena Otomotiv San. ve Tic. A.ş

-Elmas Dış Ticaret A.ş

-OKT Trailer Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

-Doğuş Blok Toprak Sanayi ve Tic. A.Ş.

-Uşaklı Gıda Tarım ve Petrol Ürünleri İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Gözlem Yapı Denetim Ticaret Ltd. Şti.

-Gritaş Madencilik Nakliyat Akaryakıt İnşaat Hafriyat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Eker Gıda Nakliyat İnşaat San. Tic. Ltd Şti.

-Acar Petrol Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Çelik Makine İmalat İnşaat Taahhüt Nakliyat San. Tic. Ltd. Şti.

-NHT Nihat Koç Tarım Makinaları San. ve Tic. A.Ş.

-Çipaş Çine Gıda Madenleri A.Ş.

-Yüceler Ticaret Turizm Sanayi Ltd. Şti.

-Titan Jantsa Jant Sanayi Ticaret ve Sanayi A.Ş.

-Sait Begeç İnş. Müh. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Üç Usta Tarım Makinaları İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

-Durak Optik Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

-Üstün Yapı İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

-Mimar Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

-A Beta Özel Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

-Özege Yapı Denetim Ltd. Şti.

-Everta Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

-Canlı Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd Şti

-Altes Mühendislik Makine İnşaat Doğalgaz Tesisat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Aydın Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Eroğlu Yerli Ürünler Gıda Hayvancılık Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Güntaş İnşaat Taahhüt Turizm Seyahat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Yöre Besin Maddeleri Sanayi ve Tic. A.Ş.

-İl-Du İnşaat İnşaat Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

-Tan Mutfak Makine Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Sontur İnşaat Elektrik Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Erdemler Elektrikli Ev Aletleri Dayanıklı Tüketim Malları Motorlu Araçlar San. Tic. Ltd. Şt.

-Uçar İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Kahyaoğulları Otomotiv Turizm Turizm Petrol Pazarlama Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

-Orya Çelik Makine Pazarlama İmalat San. Tic. Ltd. Şti.

-Torlak Tarım Ürünleri Dayanıklı Tüketim Malları ve İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş.0

-Özsubaşı İnşaat Taahhüt Temizlik Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

-Kızılkaya Tüpgaz Gıda Dağıtım Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Güntaş Araçüstü Ekipmanları Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Süleyman Aydın Gıda Nakliye San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Aydınpark Otel Turizm Otelcilik Seyahat Acenteliği Ticaret Ltd. Şti.

-Ayfiz Sağlık Merkezi San. ve Tic. Ltd. Şti

-Eraydın Tarım Ürünleri Gıda Petrol San. ve Tic. İhr. İth. Ltd. Şti.

-Ergüven Kızılkaya

-Muzaffer Odabaşı

-Üzeyir Orcan

-Tacettin Güleçoğlu

-Burhan Önel

-Leman Koçak

-Mehmet Nuri Koçak

-Mehmet Nuri Kaya

-Mehmet Nadir Kutluca

-Oktay Çetiner

-Ergün Evran

2010 yılında en fazla gelir ve kurumlar vergisi ödeyerek takdirname almaya hak kazananlar;

-Adada İnşaat Taahhüt Turizm Nakliyat Tic. Ve San. Ltd. Şti.

-Saydam İnşaat taahhüt Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Çamlıca Hafriyat Nakliyat İth. İhr. Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

-Zoroğlu Alışveriş ve Eğitim İnşaat Tarım Petrol San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Girişim Dağıtım Pazarlama ve Tic. Ltd. Şti.

-Dülgeroğlu tarım Hayvan ve Hayvan ürünleri San. Turizm. Nakliyat Tic. Ltd Şti

-Taviller Hidrolik Mil Pazarlama İmalat ve Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti.

-Parmaksızlar Petrol Ürünleri ve Nakliyat Tic. Ltd. Şti

-Kar-vet Veterinerlik Hizmetleri Medikal Gıda Tarım Tic. Ve Sanayi Ltd. Şti.

-Kamon Sigorta ve Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

-Etikler Petrol Otomotiv Tarım Ticaret Ltd. Şti.

-Yavuzca İnşaat Temizlik Gıda ve Hayvancılık Akaryakıt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

-Aymendo Dondurma Hazır Yemek Gıda Turizm İht. İhr. Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

-Balkanlı Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Turizm Ticaret ve Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

-Beylerbeyi Genel Güvenlik Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti

-Aydın Gıda Makine Fren Test Laboratuvar Yapı Elemanları ve Tic. Ltd. Şti.

-Polatlar Petrol Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

-Balkan Tekstil Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Gündeş İnşaat Madencilik Elektrik Turizm Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

-Turnaoğlu İnşaat Sanayi ve Tic. Anonim Şirketi

-Yıldırım Otomotiv Akaryakıt Turizm Tarım İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Artürk Kuyumculuk  Nakliyat ve Hafriyat Tarım ve Orman Ürünleri Sanayi ve tic. Ltd. Şti.

-Hayalim İnşaat Malz. Turizm Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

-Er-ay Piliç Gıda Pazarlama Hayvancılık Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Ege Parke İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. şti.

-Elif Mühendislik Makine İns. Taahhüt Turizm Seyahat ve Ticaret Ltd Şti.

-Ali Çakır Sigorta Ekspertiz Hizmetleri Ltd. Şti.

-Alinda Madencilik San. ve Tic. A.Ş.

-Can-Aydın İnşaat Otomotiv İnşaat Otomotiv Tekstil Petrol Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Juro Zemin Test Sondaj Madencilik İnşaat Tarım San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Yağmur Yurt Özel Kreş ve Turizm İşletmeleri Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Tuğrul Temizlik Hizmetleri Gıda Teksti İnşaat San. Tic Ltd. Şti.

-Serttaş İnşaat Taahhüt Turizm Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Saneks Kuru İncir İşletme ve Ticaret A.ş.

-Özel Üç boyut Rehabilitasyon Merkezi Danışmanlık Medikal Turizm Tic. Ltd. Şti.

-Meşale Taahhüt Yapı İnşaat Nakliye San. Tic. A.Ş.

-Tuğcular Giyim Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Fe-ka Makine İmalat Montaj İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Hedef Kauçuk Plastik Makine ve Kalıp San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Deca Optik Medikal Malzemeleri ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

-Ece Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Bilal Sabuncu Gıda San. ve Tic. A.Ş.

-Beykrom Madencilik Tic. Ve San. A.ş.

-Boylular Gıda Petrol Madencilik İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

-AYTB Aydın Laboratuvar Hizmetleri Kimyasal Maddeler San. ve Tic. A.Ş

-Biçer Pano Metal İşleri ve Elektrik San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Aydın Otogaz Yedek Parça Montaj Servis Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Parmaksızlar Turizm Tekstil San. ve Tic. A.Ş.

-Koçu İnşaat Taahhüt Nakliye Turizm Oto Alım Satımı San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Özkan Medikal Eğitim Sağlık İnşaat Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Bilgesan Teknik Hırdavat Mühendislik Plastik İmalat Tic. İth. ve İhr. Ld. Şti.

-Belgin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Tic. Ltd. Şti.

-Ege-Ezer Elektronik İletişim Turizm İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Affan Unlu Mamulleri Fırıncılık Gıda Nakliye San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Uysal Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

-Mega Süt ve Tarım ürünleri Nakliyat İnşaat Petrol San. ve Tic. A.Ş.

-Kula Sanayi Gazları ve Dolum Tesisi İşletmesi San. ve Tic. Ltd.. Şti.

-Yaşarlar Petrol Otomotiv Taşımacılık Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

-Denge Gıda ve İhracat Madenleri Dayanıklı Tüketim Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. şti.

-Özel Tek Lider Dershaneleri ve Eğitim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Kılınçoğlu Yerli Ürünler Hayvancılık Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-İzelmak Dalgıç Pompa Sanayi ve Ziraat Makinaları San Tic. Ltd. Şti.

-Ege Oluşum Yapı Malz. İnşaat Turizm Tekstil San. ve Tic. A.ş.

-Tünay Tarım Hayvancılık Ürünleri Otomotiv Taşımacılık Tic. Ltd. Şti..

-Tasfiye Halinde Ayzek Tekel Petrol San. ve Tic. A.Ş.

-Tralles Ortaz Protez İmalat San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Ay-ege Optik Sağlık Hizmetleri ve Medikal San. Tic. Ltd. Şti.

-Yaman Tuhafiye Hırdavat Kırtasiye Gıda İnşaat Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Salih Cihan Soyakın, Celal Petekkaya, Mustafa Kiriş, Necati Mercan, Tevfik Özalp, Necmettin Uysal, Mehmet Nuri Şamiloğlu, Hasan Akyol, Belkıs Condur, Ahmet Akif Tuğcu, Çetin Dokuzlu, Abdullah Selçuk, Aydın Ünüvar, Muharrem Çoban, Yıldıray Yener, Ali Rıza Avcı, Mehmet Sayın, İlhami Ortekin, İlhan Günendi, Ertan Sayın, Levent Aydın Elgün, Tayfun Aka, Alihan Özçelik, Nihal Özlü, Hakan Bezirgan, Muzaffer Aykın, İnci Pehlivan, Mahmut Sır, Kamil Yugrucu, Ali Mümtaz Özalp, Abdulhalik Solmaz, Ahmet Konar, Emir Kayalı, Tuncer Saray, Mustafa İnan, Süleyman Özer, Mehmet Saadettin Önel, Yusuf Güven

2010 yılı en yüksek tescil ücreti ödeyen plaket ve takdirname almaya hak kazananlar;

-Elmas Dış Ticaret A.Ş.

-Boran Gıda Ltd. Şti.

-Tünay Tarım Hay. Ürün. Ltd. Şti.

-An Gıda Ür. Üretim Paz. A.Ş.

-Erorhan Gıd. San. Ltd. Şti.

-Çondur Teksti San. Ltd. Şti.

-Altındamla Z.Yağı Ltd. Şti.

-Yücel Eşiyok

-Lütfi Güneş

-Ege Et Mam. Yağ. San. A.ş

-Saha Tar. Ürü.İth. İht. Ltd. Şti.

-S.S. 47 No.lu Koçarlı Pamuk T.S.K.

-Özaltın tarım Ürünleri A.Ş

-Eroğlu Yerli Ür.Gıda Hayv. Ltd Şti.

-Orhanoğlu Koll. Şti.

-Ali Rıza Avcı

-Sultar Tar.Ürünleri Ltd. Şti.

-Özkılınç İncir z.Yağı Ltd. Şti.

-Öz İşçi Ltd. Şti.

-Dilaver Sarkın

-S.S. Umurlu Tar. Kalk. Koop.

-Eraydın Tar. Ür. Paz. Ltd. Şti.

-Süleyman Aydın Ltd. Şti.

-Mevlüt Bacaksız

-Eker Gıda San Tic.  Ltd. Şti.

-Koçarlı Tar. Orman ÜR. Ltd. Şti.

-Paşa Can Et Ürünleri Gıd. Ltd. Şti.

-Yeşilyıldız Ltd. Şti.

-Uysal Gıda Tic. Ltd. Şti.

-Hakkı Karatosun

-Mega Süt ve Tarım Ür.A.ş

-Hilmi Baysal

-Maroli Gıda San. Tic. A.ş.

-Helvacı Çırçır Tar. Gıda Ltd. Şti.

-Bossan Tar. Ür. Ltd. Şti.

-Yılmaz Yüksel

-Everta Tar. Ür. Gıda Hayv. Ltd. Şti.

-Zeyko Tar. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

-Ahmet Akarsu

-Cenan-i Alper Yurtdaş

-Taşkıranlar Koll. Şti.

-Cemtaş Nakliyat İn. San. ve Tic. Ltd Şti.

-Erdinç Çeliksoy Tarım Ür. Ltd. Şti.

-Emine Çapar

-Ahmet Şenel

-Hakkı Altın

-Ülgenler Ltd. Şti.

-Günkar San. Tic. Ltd. Şti.

-Torlak Tar. Ür.A.Ş

-Günaydınlar Organik Tar. Ürünleri Ltd. Şti.

-Alim Yavaş

-S.S. 145 No.lu Çine Pamuk TSK

-Erdel Modern Zeytinyağı Fabrikası Ltd. Şti.

2010 yılı en fazla İhracat Tescili yapan plaket ve takdirname almaya hak kazanan üyeler ;

-Elmas Dış Ticaret A.Ş.

-Gabay Dış Tic. A.Ş.

-Özkırıcı Gıda San. A.Ş.

-Dırafko Dış Tic. Ltd. Şti.

-Ak-İmplex Ltd Şti.

-Saha Tar. Ür. Ltd. Şti.

-Eker Gıda San. Ltd Şti.

-Maroli Gıda San. Ltd. Şti.

-Zeyko Gıda San. Ltd Şti.

-Bilal Sabuncu A.Ş.

-Aktuna Gıda Ür. Ltd. Şti.

-Osman Akça A.Ş.

-Eroğlu Yerli Ür. Ltd. ŞT.

-Eraydın Tar. Ür.Ltd. Şti.

2010 yılında gerçekleştirdikleri ihracattaki başarılarından dolayı ödül almaya hak kazanan üyeler ;

-Uğur Soğutma A.Ş

-Kaltun Maden San. A.ş

-Söktaş Tekstil A.ş.

-Elmas Dış Ticaret  A.Ş.

-Jantsa Jant. San. Tic. A.ş

-VF Ege Giyim Sanayi ve Tic. A.ş

-Sibaş Gıda A.ş

-Sartel Elektrik San. Ltd. Şti.

-Peksa Profil San. Tic. A.Ş.

-Uğur Selüloz A.Ş

-Saha Tarım Ltd Şti.

-Aykim Metal San. Tic. Aş.

-Bilal Sabuncu A.ş

-Uğurlu Balık A.ş.

-Cevdet Aksüt ve Oğulları Koll. Şti.

-Dirafko Ltd. Şti.

Okt Taroler Ltd. Şti.

-Ak-İmpeks Ltd. Şti.

-Eker Gıda Nak. Ltd Şti.

-S.S Tariş Germencik İncir İşletme Müdürlüğü

-Zeyko Tarım Ltd. Şti.

-Orhanoğulları Gıda San. ve Tic. Koll. Şti.

-Selkim Selüloz A.ş.

-Alper Ziraat Aletleri A.Ş.

-Eraydın Tarım Lim. Şti

-Günkar Ltd. Şti.

-Aykutsan A.ş.

-Astaş Çelik Kapı A.Ş.

-Erkin İş Makineleri Ltd. Şti.

-Polat Makine Sanayi ve Tic. Aş.

Gıda kontrol  laboratuarında en fazla ihraç ürün analizi yaptırarak ödül almaya hak kazanan üyeler;

-Gabay Dış Tic. A.ş

-Elmas Dış Tic. A.ş

-Cevdet Aksüt ve Oğulları Koll. Şti.

-Öz kırıcı Gıda Sanayi ve Tic. A.Ş.

-Osman Akça Aş.

-S.S. Tariş Germencik İncir İşletmesi

-Selçuk Gıda Ens. İth. İhr. Aş

-Ak İmpex Ltd. Şti.

- Dırafko Dış Tic. Ltd. Şti.

-Yateks A.Ş.

Uzun yıllar Bora üyesi olan ve onur belgesi ve plaket almaya hak kazanan üyeler;

-S.S. 46 No.lu Aydın Pamuk TSK

-Celal Küçükçankaya

-Hakkı Altın

-Hakkı Eraz

-M.Ali Kılınç

-S.S: 113 No.lu Atça Pamuk TSK

-S.S.  109 No.lu İncirliova Pamuk TSK

-S.S 8 No.lu İncirliova İncir TSK

-S.S. 48 no.lu Dalama Pamuk TSK

-S.S. 703 No.lu Dalama ZYTSK

-Ali Marmara

-Necati Özçöllü

-Ahmet Bayramoğlu

-Refik Uyanık

-Fahri Sayılgan

Bayan gerçek kişi üyeliğinden dolayı ödül almaya hak kazanan üyeler;

-Hatice Gökoğlu, Hanife Demiray, Gürsel Tombul, Emine Çapar

Uzun yıllardır oda üyesi olan onur belgesi almaya hak kazanan üyeler;

-Ahmet Emin Yuğrucu

-Ahmet Rıza Acar

-Ali Kesici

-Aykut Uysal

-Bekir Barın

-Bosnalı Sabun Yağ ve Kimyevi Ürünleri Sanayi ve Ticaret  Ltd. Şti.

-Celal Küçükçankaya

-Hasbi İçöz

-Mahizer Salcıoğlu

-Şenol Girgin

-Mustafa Baltacı

-Musafa Kiriş

-Mustafa Su

-Necdet Göktürk

-Necip Köseoğlu

-Sebahattin Gezer

-Vicdan Atmaca

Çeşitli Kategorilerde özel ödül almaya hak kazanan üyeler;

-En fazla pamuk alımı yapan Tariş – S.S 47 no.lu Koçarlı Pamuk TSK

-İlimiz Entegre Et Tesisi-Cihat Can

-İlimiz Entegre Et Tesisi – Ege Et Mam.Yem. ve Yağ San. A.Ş.

-İlimize şube açarak istihdam sağlayan TSK- S.3 Tariş İncir TSK Birliği İncir İşletmesi  Germencik İncir İşleme ve Depolama Müdürlüğü Şubesi

-El yapımı doğal çikolatalı incir imalatı- N.Nuri Ağaçcı

-Ege Bölgesinin ilk kestane İmalatı-  Ak-Kes Limited Şirketi

-Gölet Projesi fikrini ortaya çıkaran – Ali Çevik

-Aydın zeytinyağının kalitesine yaptığı katkı- Gıdatay Gıda ve Tarım San. A.Ş.

-Soğuk Hava depolu ilk künar tesisi- Ak İmpex Ltd Şti.

-Türkiye’nin en büyük hamyağ işletme tesisi- Pamukyağı Kombinası ve Aydın Hamyağ Tesisi

- Aydın’ın ilk salça fabrikası- Zer Salça Ltd. Şti.

-Başarı öyküleri Programı ile Aydın ekonomisine ve girişimciliğine katkılarından dolayı- Yalçın Pekgüzel

-İlimiz İlk Özel Televizyonu olmanız ve ekonomik, sosyo kültürel amaçlarına hizmet etmenizden dolayı- Ay-Tv Aydın Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş.

2010 yılı üretiminden satışlarda gerçekleştirdikleri başarılardan dolayı ödül almaya hak kazan üyeler;

-Uğur Soğutma A.ş.

-Söktaş Tekstil A.ş

-Kaltun Madencilik San. A.Ş.

-VF Ege Giyim San. ve Tic A.ş.

-Jantsa Jant San. Tic. A.Ş

-Nar Gıda Ltd. Şti.

-Elmas Dış Tic. A.Ş.

-Sartel Elektrik San. Ltd Şti.

- Peksa Profil San. Tic. A.Ş

-Akça Hazır Beton A.Ş

-Alpler Ziraat Aletleri  A.Ş.

-Sökpam Pamuklu San. ve Tic. Ltd. Şti.

-Tuğba Kuruyemiş Ltd. Şti.

-Cevdet Aksüt ve Oğulları Koll. Şti.

-Uğurlu Balık A.Ş.

-Sibaş Gıda A.Ş.

-Polat Makine San. ve Tic. Aş.

-Uğur Selülöz A.Ş

-Ok Kardeşler A.ş

-Çine Akmaden Aş

-Çondur Tekstil Ltd. Şti.

-Okt Tariller LTd. Şti.

-Astaş Çelik Kapı A.Ş.

-Balkan Tekstil Mak. Ltd. Şti.

-Aykim Metal San.Tic. A.ş.

-Zeyko Tarım Ltd. Şti.

-Çağdaş Cam A.Ş.

 

2010 yılı gerçekleştirdikleri yatırımlardan dolayı ödül almaya hak kazanan üyeler;

-Uğur Soğutma A.Ş.

-Sevilen Şarapları A.Ş

-Söktaş Tekstil A.Ş

-Sartel Elektrik San. Ltd. Şti.

-Zer Zeytincilik Ltd. Şti.

-Peksa Profil Sanayi Tic. A.Ş.

-Polat Makine San. ve Tic. A.Ş

-Kaltun Madencilik A.Ş.

-Polat Group Redüktör San. Tic. A.Ş.

-An Gıda Ürünleri A.Ş.

-Elmas Dış Ticaret A.Ş.

-Çağdaş Çam A.Ş.

-Akça Hazır Beton A.Ş.

-OK Kardeşler A.Ş

-Uğurlu Balık A.Ş.

-Tuğba Kuruyemiş Ltd Şti.

-Jantsa Jant Sanayi Tic. A.Ş

-Sibaş Gıda A.Ş.

Yöre Besin A.Ş.

Firmalarında inovasyon ve arge çalışmalarında başarılı olmuş ödül almaya hak kazanan örnek üyeler;

-Altınöz Tarım Ltd Şti.

-Agriata Tarım A.Ş.

-Astaş Çelik Kapı A.Ş.

-Akaydın Plastik Ltd. Şti.

-EYS Metal A.Ş

 

Bu sitede yayınlanan her turlu bilgi ve belge Guney Ege Kalkınma Ajansı tarafından sağlanmıştır. Tum hakları saklıdır.
T.C. GÜNEY EGE KALKINMA AJANSI

EGS PARK Kongre ve Kültür Merkezi
20085 DENİZLİ
Telefon: +90 258 371 88 44
Faks : +90 258 371 88 47
E-Mail : info@geka.org.tr